(0552) 49 53 55
Гаряча лінія
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English

Семінар – нарада в УДКСУ у м. Новій Каховці Херсонської області

Опубліковано 11 грудня 2019 року, 10:40


Семінар – нарада в УДКСУ у м. Новій Каховці Херсонської області


Управлінням Державної казначейської служби України у м. Новій Каховці Херсонської області 10 грудня 2019 року, під головуванням начальника управління Валентини ТУРКО, відбулася семінар-нарада з розпорядниками, одержувачами бюджетних коштів та іншими клієнтами управління Казначейства. В ході семінар-наради обговорювалися наступні питання:

- стан впровадження системи дистанційного обслуговування клієнтів в управлінні Державної казначейської служби України у м. Новій Каховці Херсонської області;

- IBAN - новий стандарт банківських рахунків в Україні;

- запровадження з 01 січня 2020 року Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі та перехід на централізовану модель здійснення видатків усіх місцевих бюджетів в системі Казначейства;

- заборгованість бюджетних установ станом на 01 грудня 2019 року, заходи щодо її усунення.

Практичним досвідом роботи в системі дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства – Казначейство» поділилася Наталія БЕЗП'ЯТА – головний бухгалтер Комунального підприємства «Центральна міська аптека Новокаховської міської ради».

Учасники наради активно обговорювали доведену до них інформацію. На всі питання працівниками управління Казначейства були надані кваліфіковані та вичерпні відповіді.

За результатами семінар-наради учасниками було прийнято рішення щодо неухильного дотримання в роботі вимог чинного законодавства.